TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
EN PL
EUR PLN
WALUTA
WORLDWIDE SHIPPING

0

Ulubione produkty

BRAK ULUBIONYCH PRODUKTÓW...

0
TWÓJ KOSZYK JEST PUSTY
Pierwsza miara sukni ślubnych - Jak się przygotować

Pierwsza miara sukni ślubnych - Jak się przygotować

2016-02-09


Bardzo często spotykam przyszłe panny młode, które pytają jak powinny się przygotować do mierzenia tej jedynej sukni, a takie spotkanie było przyjemnością.

Pierwszą rzeczą, o której powinny pamiętać wszystkie przyszłe panny młode to odpowiednia bielizna. Na pierwsze spotkanie warto zabrać klasyczną beżową bieliznę, w której czujemy się komfortowo. Taka bielizna pozwoli nam skupić uwagę tylko na sukni. Przy mierzeniu niektórych sukni istotna może być wielkość wypełnienia miseczki, dlatego już na pierwsze spotkanie zabieramy biustonosz o grubości zbliżonej do docelowego.

Dobrze spakować także ulubione buty, żeby było wygodnie mierzyć. Kolorystka butów odgrywa mniejsze znaczenie, najważniejsze, aby były wygodne. Istotna jest wysokość obcasa, ponieważ w zależności od wysokości zmieniają się proporcje sylwetki.

Stawiamy na delikatny makijaż. Zbyt duża ilość pudru może zostać na sukni, a zbyt wyrazisty makijaż z reguły nie pasuje do stylizacji ślubnej.

Na spotkanie dobrze umówić się z zaufaną osobą, przy której czujemy się swobodnie. Nikt nie zna nas lepiej niż bliska osoba, może nas wesprzeć gdy zagubimy się w zbyt wielu propozycjach.


Zdjęcie:
Magazyn VIVA nr 22 (246) 23 października 2014
Agnieszka Więdłocha
w kreacji RINA COSSACK


Welon czy woalka?

Welon czy woalka?

2016-02-09


Welon od wieków jest wyjątkowym elementem stylizacji ślubnej, która pozostawia po sobie niezapomniane wrażenie. Można wybrać super delikatny lub wykończony koronką. Pięknie komponuje się ze zwiewnymi, muślinowymi sukniami, zwłaszcza tymi z trenem. Jeśli zależy nam na bardziej tradycyjnym podejściu i na komforcie, można założyć welon na oficjalną część uroczystości a później zamienić go na fascynator, który będzie wygodniejszy w tańcu.

Coraz większą popularnością cieszą się fascynatory. Stanowią alternatywę dla klasycznego welonu. Są bardziej nowoczesne i eleganckie, a różnorodność projektów pozwala na znalezienie wyjątkowego egzemplarza do niemal każdej sukni. Do sukni rybek (syren) najlepiej pasują woalki. Jeśli wybierzemy prostą suknię możemy zaszaleć i wybrać duże, awangardowe fascynatory. Przy sukniach ze zdobieniami czy aplikacjami lepiej postawić na coś prostszego.
Do lekkich i zwiewnych modeli znajdziemy różnego rodzaju wianki i kwiatowe kompozycje. Jest to bardziej praktyczne rozwiązanie od klasycznych, ciętych kwiatów, ponieważ stroik przez cały wieczór wygląda dobrze.

Po wybraniu sukni czy koncepcji ślubu warto zmierzyć obie propozycje, a wtedy poczujemy które rozwiązanie jest nas najlepsze.