TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
EN PL
EUR PLN
WALUTA
WORLDWIDE SHIPPING

0

Ulubione produkty

BRAK ULUBIONYCH PRODUKTÓW...

0
TWÓJ KOSZYK JEST PUSTY
Rina Cossack

Rina Cossack

RINA COSSACK to luksusowa marka odzieżowa kreująca wizerunek współczesnej kobiety.

Justyna Żmijewska– założycielka i dyrektor kreatywna marki jest absolwentką Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Lubi zabawy kolorem, w swoich projektach stara się podkreślać kobiecość i naturę swoich klientek. Nie boi się geometrycznych konstrukcji. Nade wszystko ceni sobie jednak elegancję i prostotę z delikatną nutą szaleństwa. Projekty powstają z myślą o kobiecie, która wie czego chce, jest ambitna, zdecydowana i chce czuć się wyróżniona. Jak twierdzi sama projektantka – suknia musi ukazywać naturalne piękno kobiety.

Kreacje sygnowane marką RINA COSSACK do tej pory można było oglądać podczas najważniejszych gali i pokazów mody, między innymi prezentacji kandydatek podczas Wyborów Miss Polski, Eurowizji, Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej „Opole”, Koncertu TOP festiwalu Top Trendy. Brały udział w pokazach mody organizowanych przez Young Polish Designers Foundation oraz Fashion Designers Group. Autorskie pokazy RINA COSSACK można było dotychczas podziwiać w ramach największych polskich imprez modowych, takich jak FashionPhilosophy Fashion Week w Łodzi, Warsaw Fashion Street czy Warsaw Fashion Weekend.

Elegancja, oryginalność i kobiecość kreacji projektowanych przez Justynę Żmijewską trafiły w gust nie tylko klientek, ale zdobyły również uznanie w gronie polskich gwiazd. W kreacjach RINA COSSACK chętnie występują osobistości takie jak Anna Popek, Magda Steczkowska, Aleksandra Kisio, Anna Dereszowska, Ewa Farna, Joanna Krupa, Anna Mucha, Sonia Bohosiewicz, Edyta Herbuś, Anna Wendzikowska, Marta Dąbrowska i wiele innych.

Kreacje RINA COSSACK znaleźć można w atelier projektantki przy placu Konstytucji 5 lok. 13 w Warszawie. W minimalistycznie urządzonym atelier można nie tylko nabyć kreacje RINA COSSACK, ale również spotkać się z projektantką i stworzyć suknię według indywidualnego projektu.

Kolekcje RINA COSSACK można nabyć również w butiku online.