TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
EN PL
EUR PLN
WALUTA
WORLDWIDE SHIPPING

0

Ulubione produkty

BRAK ULUBIONYCH PRODUKTÓW...

0
TWÓJ KOSZYK JEST PUSTY

EMERALD MIST Collection:

Kolekcja marki RINA COSSACK na sezon Jesień/Zima 2011 to kontynuacja niezwykłych połączeń kolorów, które stają się znakiem rozpoznawczym projektantki. Powrót do klasycznej a zarazem nowoczesnej elegancji dzięki użyciu najszlachetniejszych i najdoskonalszych tkanin. Miękkie kaszmiry, wełny oraz delikatne jedwabne muśliny to definicja współczesnego luksusu.

Projektantka tworząc kolekcję inspirowała się niezwykłymi kolorami oceanicznej głębi i blaskiem szlachetnych kamieni takich jak szmaragdy, szafiry czy topazy. Ciemny turkus morskich głębin, czerń, granat na zasadzie kontrastu wydobywają intensywność szlachetnej barwy miodu oraz rudości. Piaskowy beż to z kolei doskonałe tło dla zdecydowanej, intensywnej zieleni. Płynne linie wody znalazły odzwierciedlenie w kroju zwiewnych, jedwabnych kreacji - momentami transparentnych jak mgła. Nawet wełniane sukno w rękach projektantki nabrało niezwykłej lekkości i kształtu fal.

Paleta barw zaczerpnięta z natury doskonale otula kobiecą sylwetkę tworząc indywidualny styl. Podkreśla i wydobywa charakter każdej z pań.
Sesja zdjęciowa:

Fotograf: Magdalena i Adam Lewanowicz
Modelka: Jacqueline Jaq Szymczak
Hair&Make-Up: Renata Łosicka
Asystent: Barbara Świat