TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
toplogo
EN PL
EUR PLN
WALUTA
WORLDWIDE SHIPPING

0

Ulubione produkty

BRAK ULUBIONYCH PRODUKTÓW...

0
TWÓJ KOSZYK JEST PUSTY
Rina CossackRina Cossack

Rina Cossack

MODA: ORYGINALNOŚĆ/KOBIECOŚĆ

Rina Cossack to luksusowa marka odzieżowa kreująca wizerunek współczesnej kobiety. Kolekcje zjednały sobie rzeszę wiernych klientek dzięki połączeniu elegancji, prostoty, i minimalizmu z nutą ekstrawagancji i modowego chicu. Rina Cossack walczy z nudą, formalnością i odkrywa na nowo piękno kobiecego ciała, bowiem każdy model jest przemyślany tak, aby jak najlepiej podkreślać walory damskiej sylwetki. W propozycjach znajdziemy zarówno klasyczne fasony jak awangardowe projekty i kroje - to co wyróżnia markę to przestrzenne aplikacje i falbany, falista linia. Wszystko to w soczystych i intensywnych barwach, wykonane z najwyższą starannością mistrzowskiego kunsztu krawieckiego. Kreacje sygnowane marką  do tej pory można było oglądać podczas najważniejszych gali i pokazów mody. Elegancja, oryginalność i kobiecość kreacji projektowanych przez Justynę Żmijewską trafiły w gust nie tylko klientek, ale zdobyły również uznanie w gronie polskich gwiazd. W kreacjach Rina Cossack chętnie występują osobistości takie jak Edyta Górniak, Anna Popek, Magda Steczkowska, Aleksandra Kisio, Anna Dereszowska, Ewa Farna, Joanna Krupa, Anna Mucha, Sonia Bohosiewicz, Edyta Herbuś, Anna Wendzikowska, Marta Dąbrowska i wiele innych.


ŚLUB: ELEGANCJA/KOMFORT

Ślub to jeden z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety, dlatego każda z nich w tym dniu chce wyglądać olśniewająco. Kolekcje ślubne zgodnie z ideą marki słyną z prostoty, uniwersalności i płynności stylu. Zgodnie z naszą filozofią, aby każdą kobietę traktować wyjątkowo i indywidualnie, wszystkie suknie ślubne są przygotowywane na specjalne zamówienie klientki. Dzięki temu procesowi nie tworzymy kolejnej kreacji z katalogu, a komponujemy tę jedyną, wyjątkową - we współpracy z przyszłą Panną Młodą. Pozwala to więc na możliwość korekty detali czy łączenia elementów z różnych modeli. W ten sposób każda przyszła panna młoda znajdzie wymarzoną suknię ślubną, którą będzie mogła ubrać bez cienia wątpliwości. Decydując się na kreacje RINA COSSACK masz stuprocentową pewność, że masz na sobie odpowiednią suknię. Twoją suknię ślubną.JUSTYNA ŻMIJEWSKA: 

Justyna Żmijewska to założycielka i dyrektor artystyczna marki. Jest absolwentką Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Kocha nasycone, energizujące kolory, w swoich projektach stara się podkreślać kobiecość i naturę swoich klientek. Nie boi się geometrycznych konstrukcji. Nade wszystko ceni sobie jednak elegancję i prostotę z delikatną nutą szaleństwa. Projekty powstają z myślą o kobiecie, która wie czego chce, jest ambitna, zdecydowana i chce czuć się wyróżniona. Jak twierdzi sama projektantka, suknia musi ukazywać naturalne piękno kobiety: "Przez cały okres mojej pracy staram się o to, aby każda z moich klientek czuła się w moich sukienkach wyjątkowo, pięknie i pewnie. Moje projekty tworzę dla stuprocentowych kobiet, ponieważ sama taką kobietą jestem."